Precious Lee pro kalendář Pirelli

Precious Lee pro kalendář Pirelli Foto: Pirelli, Alessandro Scotti

Zákulisí focení kalendáře Pirelli: Odhalily se Emily Ratajkowski či Karlie Kloss, ale i kypřejší Ashley Graham s Precious Lee

Dostat se do kalendáře Pirelli bylo vždy ctí i pro největší hvězdy modelingového nebe. Tentokrát se snímky pro následující rok postarala fotografka Emma Summerton a jeho vydání nese název Milostné dopisy múze. Poprvé od roku 2015 je věnován výhradně modelkám.

Cher v zákulisí, Rita Ora ve vaně. Kalendář Pirelli představuje snímky Bryana Adamse

A komu že se poštěstilo stát se součástí nejprestižnějšího kalendáře světa pro rok 2023? Ze zákulisního focení je jasné, že budou jeho součástí například Cara Delevingne (30), Bella Hadid (25), Karlie Kloss (30), Emily Ratajkowski (31), Adut Akech (22), Adwoa Aboah (30), Precious Lee (33), Kaya Wilkins (32) nebo Lila Moss (19).

Líčení zakázáno? Kalendář Pirelli tentokrát sází na zralé hollywoodské hvězdy a jejich přirozenou krásu

Přestože v minulosti bývaly snímky velmi vkusné, často se na nich dámy objevovaly odhalené. Poslední roky se Pirelli snaží přejít na méně eroticky laděné pojetí. Například v roce 2020 pro něj pózovaly hvězdy jako Emma Watson, Kristen Stewart nebo Claire Foy a zvěčněny byly zcela oblečené. V roce 2021 se kvůli pandemii kalendář nevydal.

Rok 2023 se tak zdá být zlatou střední cestou. Modelky v něm budou velmi sexy, a to i bez nutnosti velkého svlékání… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků