Míša Pecháčková

Míša Pecháčková FTV Prima

Kukuč jako z reklamy a průšvihy žádné. Blonďatá hvězda ZOO byla roztomilá už jako malá školačka

Michaela Pecháčková (18) je divákům známá jako Sid ze seriálu ZOO. Sympatická herečka letos oslavila osmnácté narozeniny, a tak má na školu ještě čerstvé vzpomínky. Jako školačka byla hodně roztomilé dítko, a jak sama říká, nebyly s ní vůbec žádné problémy. Rodičům tak dělala jen samou radost.

„Obecně jsem nikdy nedělala žádné problémy, reprezentovala jsem školu v recitačních soutěžích a na konci školního roku jsem dostávala pochvaly za recitace, za sbírání víček nebo docházku. No, co na to říct,“ smála se „malá šprtka“.

Hvězda seriálu ZOO šla do plavek! Tahle kočka je volná

„Obecně jsem milovala výlety, školy v přírodě a po rodičích se mi nestýskalo, užívala jsem si to a nepatřila mezi ty děti, které už druhý den chtěly domů,“ prozradila Pecháčková, jež domů mamince z výletů vozila i menší dárečky. Jeden z nich se ale moc nepovedl.

Konečně sundala montérky a kšiltovku. Blondýnka ze seriálu ZOO se hodila do gala a pózovala jako modelka

„Vzpomínám si na jeden školní výlet, kdy jsme jeli někam do svíčkárny a chtěla jsem mamce dovézt dárek. Kromě té svíčky i turistickou známku. Tenkrát jsem neměla potuchy, kolik to stojí, a paní mi vrátila asi pět korun, a za to jsem tu svíčku už nepořídila, a to ji mamka tak chtěla. Známka dodnes leží doma, nebyl to tenkrát tak úplně úspěšný dárek,“ dodala herečka, jež rozhodně nepatřila k třídním sígrům. U příležitosti prvního školního dne se herečka pochlubila fotkami ze školních let, které si můžete prohlédnout v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků