Lucie Borhyová

Hanku vidí na každém kroku. Lucie Borhyová prožívá po odchodu Hany Zagorové (✝75) obrovskou bolest

Lucie Borhyová (44) byla na zádušní mši za Hanu Zagorovou (✝75) obrovskou oporou zdrcenému vdovci Štefanu Margitovi (66). Moderátorka Televizních novin znala Hanku i Štefana od dětství. Když byla malá, hlídávali ji, měli společné známé a považovali se za rodinu.

Když Margita po skončení mše naposledy zamával své lásce Haničce, těžko zadržoval slzy. A právě Borhyová byla první, která ho utěšovala. I pro ni samotnou je skon Hany Zagorové nesmírně bolestný. Ještě nedávno se těšila, jak se s ní i Štefanem potká v jejich oblíbeném Španělsku, kam plánovali jet. To už jim bohužel nevyšlo.

Zdrcený Štefan Margita dal poslední sbohem milované Haničce. Obrovskou oporou mu byla Lucie Borhyová

„Těšili jsme se, že se letos uvidíme v Malaze, a protože jsem se teď vrátila ze Španělska, tak jsem i Hanku viděla na každém kroku,“ neubránila se vzpomínkám na společně strávené chvilky oblíbená moderátorka.

S Hanou Zagorovou (✝75) se v kostele loučili Margita, Vágner, Gottová, Havlová i Patrasová se Slováčkem

„Pro mě je to velmi bolestivé a je obtížné o tom mluvit. Hanka byla úžasný člověk, neznám člověka, který by ji neměl rád. Trvá dlouho, než člověk překoná takovou bolest, která vždycky zůstane v srdci, a to i za několik let,“ řekla Borhyová ještě před začátkem zádušní mše v kostele svatého Tomáše na Malé Straně.

Největší bolest ale prožívá Štefan Margita, který s milovanou Haničkou strávil třicet let. Borhyová se mu snaží pomáhat, jak jen může. „Samozřejmě se snažím být Štefanovi oporou, jsme spolu v kontaktu pořád, budeme mu pomáhat, aby tu situaci zvládl,“ uzavřela. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků