Debbi Super.cz

Tomu se říká originální svatební cesta: Většina nevěst si ale nejspíš líbánky představuje jinak než zpěvačka Debbi

Zpěvačka Debbi (29) nepatří mezi čerstvě vdané paní, které se nemohou dočkat toho, až se svým manželem vyrazí na bílou písečnou pláž. Oblíbené zrzce stačí daleko méně a své líbánky se s manželem Tomášem rozhodli rozdělit na tři části. „V první části naší svatební cesty jsme zůstali na statku a pracovali. V druhý části jsme jeli s kamarádama na vodu, měli jsme vodovaky a užili si to a během třetí části pojedeme někam na víkend,“ svěřila se Debbi Super.cz.

Romantické šaty, první polibek i vyznání na prstenech: Podívejte se na foto ze svatby zpěvačky Debbi

Zpěvačku opalování a válení na pláži zkrátka moc nebere. „My jsme si to strašně užili, nepotřebujeme někam na Bahamy. Já nepotřebuji žádnou pláž.“

Může se tedy zdát, že zpěvačka velká romantička není, ale její nová píseň s názvem „V dobrým i zlým“ mluví o opaku. Je to navíc po dlouhých letech singl, který vydala v češtině.

„Romantická píseň, to se hodilo do toho tématu. Je to vyznání lásky nejen mému manželovi, ale i poděkování mým nejbližším. Napsali jsme to s Ondřejem Turtákem a Janem Vávrou. Ten text je napsán mně na kůži. Za mě je to totální úspěch, že se to povedlo," raduje se zpěvačka.

Měla to být utajená veselka. Marta Jandová propálila svatbu své kolegyně. Podívejte se, jak to nevěstě Debbi slušelo

A pokud jste si přáli, aby Debbi zpívala více v češtině, potěšíme vás. „Chtěli bychom vydat krátké EP, kde bude 4 nebo 5 českých písniček. Uvidíme, jak se lidem budou líbit další české songy," dodala během rozhovoru Debbi. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků