Rumer a Tallulah Willis

Rumer a Tallulah Willis Profimedia.cz

Zrzka nebo brunetka? Dcery Willise a Moore skotačily v bazénu. Která se vám v bikinách líbí víc?

Dvě ze tří dcer bývalých hollywoodských manželů Demi Moore (59) a Bruce Willise (67) Rumer (34) a Tallulah (28) se společně nechaly zvěčnit při blbnutí v bazénu. Snímky byly pořízeny v sobotu a sestry na nich nejsou nijak přikrášleny a retušovány, o což ani jedna nestojí. Přirozenost je výsadou všech tří dcer Willisových, ale pravdou zůstává, že u nich vylepšování ani není potřeba.

Nejstarší Rumer, která se jako jediná po rodičích věnuje herectví, oblékla bílé romantické bikiny se zavazováním na bocích i na horním díle. To divoká a věčně blbnoucí Tallulah si vystačila s ještě úspornějším modelem. Svým vrškem od bikin navíc dala najevo, čí je fanynkou. Je to basketbalový tým New York Knicks.

Poznali byste v těchto holkách odvedle slavné dcery ještě slavnějších rodičů?

Právě nejstarší a nejmladší ze sester jsou si podle všeho velmi blízké a tráví spolu hodně volného času. Prostřední Scout se momentálně hojně věnuje hudbě, v níž ji podporuje i maminka, která počiny své dcery s pyšnými komentáři ráda sdílí na sociálních sítích.

Scout nedávno oslavila jednatřicetiny a před dvěma měsíci vydala album pojmenované jednoduše po ní Scout LaRue Willis, singl Woman At Best ještě o měsíc dřív.

Výhledu za ní si ani nevšimnete: Prostřední dcera Willise a Moore oslavila narozeniny nahým snímkem ve vířivce

Přestože se to na internetu pod videoklipem k této písni hemží pochvalnými komentáři, zatím si příliš posluchačů nezískalo. Věřme, že to Scout neodradí, bude se hudbě věnovat dál a její neotřelý hlas ještě uslyšíme… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků