V Talentu bylo veselo. FTV Prima

Ani vlnící se Jasmina Alagič mu nepomohla. Manipulační dělník si v Talentu troufl na Britney Spears. Jak to dopadlo?

V jubilejní desáté řadě show Česko Slovensko má talent není nouze o skvělé akrobatické, pěvecké ani taneční výkony. Tak jako pokaždé se ale do soutěže hlásí i účastníci, kteří si od poroty ve složení Diana Mórová (52), Jakub Prachař (39), Jaro Slávik (48) a Marta Jandová (48) zaslouží takzvaný „zlatý bzučák“ a spíše jim vykouzlí úsměvy na tváři, než že by je nadchli svými výkony.

Jedním takovým byl i osmadvacetiletý Jiří Tomeš, který se pokusil interpretovat písničku Toxic od Britney Spears (40). Není divu, že byl tento rodák z Nového Bydžova značně nervózní, protože troufnout si na někdejší popovou princeznu není jednoduché pro nikoho, natož pro manipulačního dělníka, který nemá zpěv jako hlavní obor.

Drsňák Rytmus v kombinaci s Evou Holubovou? V nové řadě Talentu bude veselo

V práci mu ale řekli, že zpívat umí, a tak to šel zkusit, ač se mu prý moc nechtělo. Už jako malý prý zpíval ve školce ve sboru, ale ani tak bohužel nedal jediný tón správně.

A to mu během zpěvu tanečně sekundovali moderátoři Talentu Jasmina Alagič (33) a David Gránský (30). Jako první to ale nevydržel Jaro Slávik, který nekompromisně stlačil tlačítko bzučáku. Na ukázku netradičního podání Britney Spears se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků