Podívejte se, jak to seklo slavným na udílení MTV Video Music Awards.

Podívejte se, jak to seklo slavným na udílení MTV Video Music Awards. Foto: Super.cz/Profimedia

Oslňující třpyt, přetékající dekolt i odhalené strie na břiše: Tohle jsou nejvíc sexy modely z udílení hudebních cen

V neděli proběhlo slavnostní udílení hudebních cen MTV Video Music Awards a na červeném koberci se to opět hemžilo půvabnými hvězdami v róbách světově proslulých návrhářů.

Zlatým hřebem večera byla jednoznačně zpěvačka Taylor Swift (32). A to nejen proto, že si za desetiminutové video k písni All Too Well odnesla hned dvě ocenění, ale především díky třpytivému modelu od Oscara de la Renty jako vystřiženému z filmu Velký Gatsby. Odhalila v něm dost kůže i své dlouhé, štíhlé nožky a doplnila jej neméně oslnivými botkami od Christiana Louboutina.

Odhalující šaty s průstřihy z dílny značky Houghton vynesla modelka Ashley Graham (35). Ta se v lednu stala hned trojnásobnou maminkou, porodila dvojčata, a je velmi sdílná ohledně všeho spojeného s mateřstvím, včetně svých poporodních křivek. A protože je odjakživa propagátorkou pozitivního vnímání ženského těla, rozhodla se vystavit na odiv strie na bříšku. Ty ostatně prezentuje hojně i na sociálních sítích.

13 pekelně odvážných modelů z udílení cen MTV: Slavné dámy se odvázaly tolik, že to možná bylo za hranicí vkusu

Bujný dekolt se rozhodla vystavit na odiv například zpěvačka Bebe Rexha (33). Ten jí z modelu od Vivienne Westwood málem přetekl, ale k žádnému faux pas naštěstí nedošlo. Šaty měly také vysoký rozparek, a tak bylo na majitelku kyprých křivek radost pohledět.

Jak to těmto a dalším slavným dámám seklo, se můžete pokochat v naší galerii, v anketě pak hlasujte, která hvězda byla podle vás nejvíc sexy. 

Která hvězda byla podle vás na udílení cen MTV nejvíc sexy?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků