Ruben Rua

Ruben Rua Foto: Elite Model Look

Dámy, tady vám pšenka nepokvete! Portugalský topmodel, který je právě v Praze, je šťastně zadaný

V těchto dnech můžete v Praze potkat sexy portugalského modela, moderátora a influencera Rubena Ruu. A proč tento kocour zavítal do Prahy? Důvod je jasný, ve středu proběhne v našem hlavním městě světové finále Elite Model Look 2022. Česko reprezentují finalisté Richard Reischig a Julia Krzywoń.

Teď se vám podlomí kolena, dámy. Tohoto urostlého Portugalce budete moct potkat za pár dní v Česku

Právě Ruben je jedním z mentorů, kteří pomáhají finalistům být sebejistí a v modelingu co nejlepší. „Je úžasné těmto lidem pomáhat, připomíná mi to začátky v modelingu, které mi změnily život. Bylo mi 15, když jsem začínal, odbourával jsem strach a šel si za svým snem,“ svěřil se Super.cz. Svým vypracovaným tělem zaujal dámské pokolení po celém světě. „Nechodím cvičit každý den, ale odmalička jsem plaval. Snažím se cvičit třikrát týdně. Je mi 35, musím se držet v kondici.“

Finále prestižní světové soutěže se vrací do Prahy: Z těchto modelek a modelů vzejde nová hvězda

A dámy, pokud si na tohoto hezouna brousíte zoubky, zklameme vás. Je šťastně zadaný a nehodlá na tom nic měnit. „Slečny, nejsem k mání. Jsem tu pracovně a jsem nadšený, že tu mohu být a třeba se s vámi potkat na středečním galavečeru,“ zasmál se během rozhovoru Ruben Rua. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků