Michaela Kociánová Super.cz

Slovenská topmodelka a bývalá partnerka Leoše Mareše se těší z jeho malé Alex. Její fotky ráda lajkuje

Světové finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 se nezadržitelně blíží. Již v úterý večer budeme znát jména výherců. Letošní ročník je zajímavý hlavně tím, že se po 15 letech vrátil do Prahy a díky tomu přijelo do našeho hlavního města nejen Top 30 finalistů, ale i jejich mentoři, kteří jim pomáhají vykročit tou správnou nohou do světa modelingu. Finalistkám pomáhá světově známá slovenská topmodelka Michaela Kociánová (34).

Slovenská topmodelka, která randila s Leošem Marešem i exmanželem Madonny, je už rok a půl šťastná s krajanem

Musí mít energii, charisma, které jde ze člověka, na tom castingu má jen pár minut, aby zaujal. Musí mít vyzařování, které umí prodat. My na každém pracujeme a vše musí pocházet z nitra člověka a daří se nám to,“ odpověděla Michaela Super.cz na dotaz, jací by měli výherce či výherkyně být.

Tolik krásy na jednom místě: České a slovenské topmodelky spojily síly. Některé se nebály ukázat víc

Sama topmodelka si touto soutěží prošla. V roce 2004 skončila na druhém místě Elite Model Look Slovakia a to jí změnilo život. Krásná blondýnka si navíc stále udržuje dokonalou postavu. Stojí za tím pravidelný režim: „Každé ráno vstávám v šest ráno a cvičím a do toho si hlídám stravu,“ prozradila svůj recept na božské tělo.

Kopie Leoše Mareše slaví pět měsíců. Podívejte se, jak jeho roztomilá holčička roste jako z vody

Michaela se díky svému partnerovi Jakubovi vrátila z USA do slovenského Trenčína, kde aktuálně žije. Pohrává si s myšlenkou, že by se přestěhovali do Prahy, ale zatím vše nechávají otevřené. Topmodelka se českým divákům stala známou i proto, že dříve randila s Leošem Marešem (47). Se slavným moderátorem mají pořád krásný vztah, a když se Leošovi narodila malá Alex, Michaela neváhala a ihned svému bývalému partnerovi blahopřála: „Samozřejmě, že jsem jim hned napsala. Já jim i ty fotky lajkuju. Jsou všichni krásní. Ať jsou hlavně zdraví, spokojení a šťastní,“ dodala Michaela Kociánová.
 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků