Petr Vágner a Silvie Vlčková

Petr Vágner a Silvie Vlčková Foto: se souhlasem P. Vágnera

Moderátor Petr Vágner a jeho vnadná přítelkyně uběhli extrémní závod: Hory už nechtějí ani vidět!

Extrémní závod, Beskydskou sedmičku, má za sebou moderátor Petr Vágner (46) i se svojí přítelkyní Silvií Vlčkovou. Ta si prý na 101 km dlouhé trase vedla lépe než on. A byli jednou ze 73 smíšených dvojic z celkových dvou set, kterým se závod podařilo dokončit. "Ale do příštího léta nechceme hory ani vidět," řekl Petr Super.cz.

"Pokořili jsme to za celkově 28 hodin a 15 minut. Pro mě to byl další extrémní běžecký závod, pro moji holku velká životní výzva. Ale věřil jsem jí, věděl jsem, že to dá, a to byl základ. Zatímco já při výšlapu na Lysou horu v kopci několikrát odpočíval, ona vyběhla až nahoru, a ještě cestou nasbírala maliny," vyprávěl Petr.

Přítelkyně rozvedeného moderátora má pořádně nadupaný dekolt: Pětky jsou při sportu další zátěž, přiznala

"Je to pro mě obrovský zážitek. Teprve až po závodě mi to všechno začalo docházet. Neskutečný adrenalin to byl. Běželi jsme celý jeden den a něco v kuse, ale moc jsme si toho s Petrem neřekli. Třeba jenom chceš napít, nechceš tyčinku? Taková tichá domácnost," doplnila ho Silvie.

"Hlavně musíme poděkovat našemu kamarádovi Ondřeji Roznětínskému, který byl součástí našeho týmu. Hlídal nám čas v průběhu závodu, abychom stihli proběhnout časové brány a zajišťoval nám občerstvení a doplňky. Bez jeho pomoci bychom se na některých zastávkách vůbec nedostali k jídlu a pití kvůli dlouhým frontám," dodal ještě Petr. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků