Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová Michaela Feuereislová

Stížnost na Denisu Nesvačilovou: Pro její chování a neprofesionalitu!

Jednou z hvězd pátečního vyhlášení soutěže Muž roku měla být i herečka Denisa Nesvačilová (31). Ta ale nakonec nedorazila. Poté, co vyšlo najevo, že je novou partnerkou scenáristy Petra Kolečka (38), měla strach z toho, že by se stala objektem zájmu přítomných reportérů. Jako omluvu to ale prezident soutěže David Novotný nebere.

I s ohledem na to, že se z účasti dle slov pořadatele ani neomluvila sama.

"Velmi mě mrzí, že Denisa Nesvačilová nedorazila na prestižní akci Muž roku, na které byla její účast avizována. V úterý ráno ji prezentuji v Novém dnu na Primě a ve středu ji omluvila její kamarádka, že nepojede do jámy lvové. Chápu nemoc nebo rodinné důvody, ale tenhle důvod neuznávám. A ani mi to nezavolala sama," rozhořčil se Novotný.

Vignerová poprvé promluvila o rozchodu se scenáristou Kolečkem a jeho novém vztahu: Byla to kudla do zad!

Ten nad tím nehodlá jen tak mávnout rukou. "Člověk by měl být profesionál za každých okolností. Domluva, že dorazí, byla šest měsíců. Měla položit jen jednu otázku finalistovi, přitom někteří kvůli jedné písničce přijeli přes půl republiky. Podám na ni stížnost pro její chování a neprofesionalitu, v její domovské televizi, kterou měla také v rámci domluvy reprezentovat," dodal pro Super.cz. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků