Hana Zagorová a Karel Gott byli nejen kolegy, ale také letitými přáteli.

Hana Zagorová a Karel Gott byli nejen kolegy, ale také letitými přáteli. Profimedia.cz

Haničko, děkuji za vše. Ivana Gottová vzpomíná na Hanu Zagorovou, dobrou přítelkyni Karla Gotta

Ivana Gottová (46) se přidala ke známým osobnostem, které veřejně zavzpomínaly na Hanu Zagorovou (✝75). „Hanička Písnička“, jak se jí přezdívalo, zemřela v pátek 26. srpna ve věku 75 let.

Na Hanu Zagorovou bude Gottová vzpomínat jako na „okouzlující, milující, pokornou, elegantní, chápavou a přátelskou bytost s báječným smyslem pro humor“ a také jako na „výjimečnou a talentovanou zpěvačku, která za sebou zanechala ohromný hudební odkaz“.

První slova zlomeného Štefana Margity o smrti jeho milované Haničky: Tohle jí vzkázal do nebe

Mezi její nejznámější písně patří Můj čas, Jinak to nejde, Je naprosto nezbytné, Já se vznáším, Maluj zase obrázky, Studánko stříbrná a mnoho dalších.

„Jsem vděčná za každou společně strávenou chvíli. Štefanovi a rodině vyjadřuji nejhlubší soustrast. Haničko, děkuji Ti za vše, sbohem,“ dodala Gottová za celou svou rodinu.

Osudoví muži Hany Zagorové: S kým prožila sladkou romanci a komu utekla s Margitou?

Také mnoho fanoušků projevilo Štefanu Margitovi (66) soustrast. Pro mnohé z nich byla Hana Zagorová mezi zpěvačkami tím, kým byl Karel Gott (✝80) mezi zpěváky. „Po laskavém králi odešla i naše královna“ či „Už zase zpívají spolu“, píší lidé pod příspěvek Gottové.

Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou by se podle prvních informací mělo konat ve středu v divadle Kalich. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků