Martina Dejdara známe spíše z ledové plochy. Teď přičichne k fotbalu.

Martina Dejdara známe spíše z ledové plochy. Teď přičichne k fotbalu. Foto: Martin Kubica

Dejdar přesedlává z hokeje na fotbal

Víkendy trávil až doposud známý herec a hokejový nadšenec Martin Dejdar (56) často na ledovém kluzišti. Časy se však mění a pohodlí začíná hrát větší prim. Dejdar nezapře zájem i o ostatní sporty a tuto sobotu se rozhodl věnovat fotbalu. Konkrétně sledování 3D přenosu zápasu španělské fotbalové ligy, známému jako El Clásico. Síly v něm poměří domácí Real Madrid s celkem FC Barcelona.

Dejdar je obecně známý spíše jako poměrně velmi dobrý hokejista, čas však rád tráví i jinými sporty. Unikátní příležitost sledovat první ze čtyř poměření sil španělských velkoklubů v následujících 14 dnech chytl za pačesy. Televizi Sport TV, která akci pořádá, potvrdil účast doslova za několik mžiků.

Akce se mimo Dejdara mají zúčastnit například i Karel Šíp (75) či Vladimír Šmicer. Z žen se objeví například politička Jana Bobošíková či profesionální zlatokopka Dominika Mesarošová (35). Tu ale všichni podezírají, že obří přenos sledovat příliš nebude a místo toho se bude okolo sebe poohlížet po dalším sponzorovi. 

Super.cz


Časová osa článků