Hana Zagorová

Hana Zagorová Herminapress

První informace o veřejném rozloučení s Hanou Zagorovou. Začaly přípravy

Úmrtí legendární zpěvačky Hany Zagorové (✝75) přišlo jako rána z čistého nebe. Ačkoli se potýkala se zdravotními potížemi, fanoušci netušili, že je její stav tak vážný. V pátek, kdy smutná zpráva vyšla najevo, se svět šoubyznysu na chvíli zastavil.

Hančin manžel Štefan Margita (66), který nyní zažívá velkou bolest, už začal připravovat poslední rozloučení. Budou dvě, jedno soukromé, druhé veřejné pro fanoušky.

Osudoví muži Hany Zagorové: S kým prožila sladkou romanci a komu utekla s Margitou?

"Jedno rozloučení bude soukromé v pražském kostele, druhé v divadle Kalich, kde Hanka hrála a kde bude premiéra Biografu láska," řekl Blesku operní pěvec.

Mluvčí divadla Kalich Super.cz potvrdil, že přípravy na veřejné rozloučení s legendární zpěvačkou jsou v plném proudu. Proběhnout má už ve středu. "Mohu potvrdit, že rozloučení s paní Hanou Zagorovou, které se má na přání pana Štefana Margity uskutečnit ve středu v divadle Kalich, od pátku technicky a organizačně chystáme," řekl Super.cz Jaroslav Panenka.

Pro Lucii Borhyovou byla Hanka Zagorová jako rodina. Moc to bolí, pláče moderátorka

"Uděláme vše pro to, aby proběhlo bez překážek a se vším, co k důstojnému poslednímu rozloučení patří. Odehraje se v prostorách, kde už skoro měsíc s velkou láskou a úctou dennodenně znějí Hančiny písničky při intenzivních zkouškách (zmíněného muzikálu Biograf láska - pozn.), a kam se Hana Zagorová v roce 2007 vrátila po několika desetiletích k divadelnímu herectví," dodal Panenka. 

Saša Šeflová , Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků