Hana Zagorová na archivních záběrech Super.cz

Osudoví muži Hany Zagorové: S kým prožila sladkou romanci a komu utekla s Margitou?

Zpěvačka Hana Zagorová (✝75) měla srdce na dlani. Její život neprovázely žádné milostné skandály a partneři o ní vždy mluvili v superlativech. Než našla toho pravého, Štefana Margitu (66), se kterým letos v červnu oslavila společných 30 let od svatby, zažila i vztahy, které nedopadly šťastně.

Krátký, ale láskou zalitý románek prožila s Karlem Vágnerem, který byl jejím kapelníkem. Jak rychle láska vzplanula, tak rychle i skončila.

Poslední vzkaz Hany Zagorové na Instagramu (✝75). Dojemné vyznání lásky Štefanu Margitovi

"Řekli jsme si s Karlem, že tak, jak se nám spolu úžasně pracuje, cítíme oba stejné mantinely, tak v soukromí bychom se zabili. Ale chtěla bych podotknout, že to krátké, co jsme spolu vztahově prožili, bylo pro oba moc krásné a užili jsme si to,“ prozradila zpěvačka v knize Naprosto nezbytná Hana Zagorová.

Jejím první manželem byl Vlastimil Harapes. Protože si Hanka přála dítě, ale ze zdravotních důvodů nemohla mít vlastní, pár si chtěl adoptovat holčičku. Ta u nich ovšem zůstala jen pár dní. "Byla to holčička, která měla rodinu. Neměla jsem ji ani týden, když někdo donesl její babičce, že ji mám adoptovat, a ona se ozvala. Najednou byl konec. A já si uzavřela celou tuto kapitolu. Vím, že mi prostě není přáno," řekla zpěvačka v časopise Téma.

První slova zlomeného Štefana Margity o smrti jeho milované Haničky: Tohle jí vzkázal do nebe

První manželství zkrachovalo, protože se Hana Zagorová zamilovala do operního pěvce Štefana Margity. "Jednoho dne přišla s tím, že se zamilovala do hlasu. Tak jsem říkal, to se nedá nic dělat, musíš jít za hlasem svého srdce. Bylo to takové celé zvláštní období," svěřil se Harapes.

Hana Zagorová se za Štefana Margitu provdala den poté, co byla oficiálně rozvedena. Letos oslavili 30. výročí. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků