Becky Holt

Becky Holt Profimedia.cz

Slavná Britka, která si nechala potetovat intimní partie, se pochlubila, jak to probíhalo

Becky Holt, známá také jako „nejpotetovanější Britka“, si nedávno nechala potetovat intimní partie, čehož později trochu litovala, protože s partnerem pak minimálně měsíc nemohla mít sex. A protože fanoušci byli zvědaví, pochlubila se na sociální síti záběry přímo z tetovacího salonu.

Je na nich vidět tatéra, který Becky zkušeně tetuje v rozkroku, a ona skoro úpí bolestí. Na sobě měla kalhotky, takže záběry nebyly příliš explicitní a ke smůle sledujících nebylo ani vidět, co si nechala na stydké pysky vytetovat. V rozkroku má mimo jiné i lebku, ale víc detailů neprozradila.

Tetování v oblasti intimních partií vyžadovalo prý nespočet sezení a stejně náročný je i proces hojení. „Můj přítel Ben se k mému rozkroku nesmí ani přiblížit, dokud se to pořádně nezahojí,“ povzdechla si Becky, která je s partnerem obvykle sexuálně velmi aktivní.

Slavná Britka si nechala potetovat intimní partie: Teď toho pořádně lituje!

Tělo Holt, která už je dokonce i maminkou, pokrývá tetování z 95 %. Moc volného místa jí na kůži tedy nezbývá. Do svého koníčku už vrazila v přepočtu přes milion korun a její tělo pokrývají geometrické tvary, portréty, zvířata nebo třeba texty písní.

Paradoxně, její přítel, kterého potkala loni v baru, nemá jediné tetování. Becky říká, že jsou tak dokonalými protiklady. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků