Natálie Halouzková Super.cz

Jako vegetariánka řeší televizní catering při natáčení: Seriálová hvězda jí pořád dokola šopák

Od sedmnácti let jde z jednoho seriálu do druhého. Natálii Halouzkovou (21) poznali televizní diváci v Sestřičkách, následovala ZOO a od podzimu se začne objevovat jako hlavní hrdinka v Dobrých zprávách. Její strava je tak hodně často odkázaná na televizní catering, což pro ni jako pro vegetariánku není jednoduché.

"S postupem času je to čím dál lepší. I grilovačky už mám díky různým alternativám pestřejší, než když jsem mohla jíst jen papriky, lilek a cuketu. V cateringu už si taky zvykli, že chodím prudit, že potřebuji něco bezmasého. Nejčastěji tam chodím na šopák, ten mají vždycky, takže je to zaručené," prozradila Natálka, s níž jsme probírali i to, že pro vegetariány je mnohem větší problém udržet si postavu, protože v bezmasých jídlech číhají nástrahy v podobě kalorických bomb, jako je smažený sýr.

Zrzavá hvězda ZOO a Sestřiček zkrátila o půl metru vlasy: Je za tím i rozchod s přítelem?

"V typicky českých restauracích není nabídka zrovna pestrá, ale existuje spousta jiných, kde jsou na vegetariány připravení," míní herečka, kterou budeme moci brzy vidět i na muzikálových prknech. Její účinkování v hit muzikálu s písněmi Hany Zagorové Biograf láska, který bude mít premiéru v Divadle Kalich 16. září, jsme také v našem videu probrali. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků