Zveřejnění této fotky moderátorce musela schválit televize.

Zveřejnění této fotky moderátorce musela schválit televize. Foto: Super.cz/archiv M. Kováčika

Takhle ji v Televizních novinách neuvidíte. Sexy moderátorce Petruchové museli fotku bez kalhotek schválit šéfové

Na televizní obrazovce pochopitelně musí působit seriózně. Moderátorka Veronika Petruchová je ale krásná žena, která si zaslouží čas od času vyměnit formální kostýmky a šaty za odvážnější modely. Sexy brunetu si vzal do parády módní návrhář Michael Kováčik, který s ní na focení nových portrétovaných snímků vytvořil zbrusu novou sexy image.

„Michalův styl je přímý, kreativní a líbí se mi. Věděla jsem, že když budu v jeho rukách, nemusím do ničeho zasahovat a budu spokojená. Navíc jeho práci sleduju už roky a taky se už nějaký pátek známe,“ říká Veronika.

Krásná brunetka z Televizních novin je čím dál populárnější. Co si myslí o Borhyové a panuje mezi kolegyněmi rivalita?

A za jakým účelem fotky vznikly? „Už sedmým rokem pracuji pro televizi Nova a s příchodem nového místa ve večerních Televizních novinách jsem začala vnímat větší důraz na mou prezentaci. Čím dál víc lidí mě oslovovalo, abych jim k rozhovorům poskytla i fotky, a proto jsem cítila, že je třeba vytvořit něco nového. Tak jsem se rozhodla oslovit profesionály, se kterými plánuju spolupracovat i do budoucna,“ řekla Super.cz Veronika, která si užívala možnost ukázat se v jiném světle. „V Televizních novinách mě diváci vidí seriózně a mě baví jim poodhalovat taky jinou stránku mého já.“

Když se moderátorka převtělí do role modelky, nestydí se? „Před kamerou už zkušenosti mám a foťák mi vlastně přišel jako něco podobného, takže mi to přišlo přirozené. Navíc jsme se nemuseli držet stylingu Televizních novin, který má určité mantinely, a mohli jsme se odvázat. A celková atmosféra a profesionální přístup všech mi pomohly se uvolnit.“

Kráska z Televizních novin nemá o nápadníky nouzi. Dostává pozvánky na rande? Jací muži u ní mají šanci?

Veronika se dokonce uvolnila natolik, že vznikl sexy snímek s odhaleným bokem bez prádla. Inspirací pro něj byla fotka Jennifer Lopez, která ji před časem okouzlila. Zveřejnění snímku Veronice musela schválit televize.

„Fotka s poodhaleným bokem a třpytivými šaty vznikla náhodně na závěr focení. Byl to nápad fotografa a stylisty a přesvědčili mě. Nepůsobí vulgárně, ale rafinovaně. Vznikla navíc k mým narozeninám. Tento rok byl náročný, ale pro mě také velmi úspěšný a chtěla jsem na něj mít památku,“ dodala Veronika Petruchová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků