Parta z Beverly Hills 90210

Parta z Beverly Hills 90210 Profimedia.cz

Dojemné vzpomínky Brandona, Kelly, Donny, Davida i Steva: Ztratili jsme člena rodiny, pláčou pro Nata z Beverly Hills

Ve čtvrtek přišla smutná zpráva o skonu herce Joea E. Taty, jehož si diváci nejlépe pamatují z role majitele bistra Nata v mimořádně úspěšném seriálu Beverly Hills 90210. Informaci zveřejnil jeho přítel a kolega Ian Ziering.

Ke vzpomínce seriálového Steva se postupně přidávají i další členové populární party.

Kolegové a fanoušci Beverly Hills 90210 truchlí: Zemřela jedna z nejmilejších postav, Nat z Peach Pitu

„Ztratili jsme člena rodiny a dobrého přítele Joea E. Tatu,“ napsala Tori Spelling, představitelka Donny. Na kolegu vzpomíná jako na „jednoho z nejlaskavějších a nejzábavnějších, největšího profíka a úžasného člověka“, s nímž měla tu čest pracovat. „A co je nejdůležitější, byl mi přítelem,“ uvedla herečka.

Jako člena rodiny jej bral i Brian Austin Green. „Joe bezesporu patřil do rodiny a bude nám velmi chybět, budeme s láskou vzpomínat,“ napsal.

Po nákaze meningitidou zemřela paní Teasleyová z Beverly Hills 90210. Herečce bylo 64 let

A vzpomínku přidala i seriálová Kelly. „Bolí mě srdce, vždy budu vzpomínat na ten úsměv a zlomyslně milující smích.“

Hold kolegovi a příteli vzdal také Jason Priestley, představitel Brandona. „Dnes jsme ztratili mého drahého přítele a televizního bosse Joea E. Tatu. Nat Busiccio byl velkou částí Beverly Hills 90210 a Joey byl velkou součástí mého života. Odpočívej v pokoji, Joey. Nikdo jiný jako ty není.“

Brenda promluvila o smrti Dylana: Úplně mě to zničilo, řekla. Popsala i jejich poslední setkání

Poté, co se zpráva o hercově úmrtí objevila na sociálních sítích a v médiích, ji potvrdila Tatova dcera Kelly, a to na stránce GoFundMe, kde před časem zřídila sbírku na pomoc s financováním péče o nemocného otce, jemuž byla v roce 2018 diagnostikovaná Alzheimerova choroba. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků