Rita Ora je poslední dobou denně ve fitku.

Rita Ora je poslední dobou denně ve fitku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Chystá se na Miss Bikini Fitness? Známá zpěvačka kvůli svatbě neskutečně zamakala na figuře!

Popová diva s kosovskými kořeny Rita Ora (31) vždycky patřila mezi zpěvačky s nejhezčí postavou, což také dávala často na odiv na sociálních sítích. Z jejích fotek muselo být fanouškům někdy pořádně horko, ale před svatbou šla zpěvačka do sebe ještě víc a i po ní momentálně každý den dře ve fitku. A jak bylo ve středu vidět po jedné z jejích lekcí cvičení, píle rozhodně nese své ovoce…

Není divu, že si Rita vyšla v úsporném úboru i na ulici. Při chůzi její tělo hrálo všemi svaly a Rita by už s klidem mohla vyrazit i mezi soutěžící v Miss Bikini Fitness.

Její nastávající se ale má: Rita Ora předvedla v bikinách tělo, které je i bez filtrů bez chybičky

Autorka hitů Hot Right Now nebo How We Do (Party) si nedávno vzala při tajném obřadu v Londýně o patnáct let staršího režiséra filmu Thor Taiku Waititiho. Jejich vztah se přitom provalil teprve loni v srpnu.

Dvojice byla dva měsíce zasnoubená, než do toho praštila. Nyní se očekává, že uspořádají i pořádnou party pro všechny přátele a příbuzné stejně jako to udělali Ben Affleck s Jennifer Lopez. Je jasné, že Rita na ní bude ve své životní formě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků