Belle Grace

Belle Grace Profimedia.cz

Z hvězdy sociálních sítí je hrdinka: Fanouškovi během erotického video hovoru zachránila život

Britka, dnes na sociálních sítích známá jak Belle Grace, sekla s prací pečovatelky o děti a dospělé s autismem, aby rozjela kariéru na placené síti OnlyFans. Starostlivost o druhé ji ale se změnou oboru neopustila. Naopak, dokonce se z ní stala hrdinka.

S jedním z jejích nejvěrnějších sledujících, který její účet podporuje už přes dva roky, se pravidelně spojuje a probírá s ním někdy i dost intimní témata.

„Vyžaduje mou pozornost a naše video hovory sloužily hlavně k tomu, abych mu dělala společnost. Někdy měly i sexuální podtext,“ svěřila v rozhovoru pro Your Tango.

Bývalá zdravotnice se už do práce nevrátí. Žhavá videa v sexy prádle jí vydělala přes milion

A právě při jednom takovém erotickém video hovoru si Belle všimla, že je jedno z klientových varlat zhruba čtyřikrát větší, než to druhé. Okamžitě ho nabádala, aby se raději nechal vyšetřit, přestože nejprve tvrdil, že měl vždycky jedno varle větší.

Nakonec na radu své oblíbenkyně dal a vyhledal lékaře. A ještě že tak. Ukázalo se, že jde o rakovinu.

„Přestože jsem se specializovala na pacienty s autismem, ne s rakovinou, v určitých momentech poznáte, když je něco špatně,“ dodala k věci.

Modelka se svlékala před kamerou a netušila, co se děje za ní: Když se otočila, ztuhla jí krev v žilách

Její klient aktuálně čeká na výsledky testů, zdali se nemoc rozšířila i do dalších částí těla. Belle mu ale dost možná zachránila život. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků