Barbora Mottlová Super.cz

V prádle se sice fotí, ale podprsenku nechává často doma: Sexy Bára Mottlová si pod šaty nevzala prádlo, a takhle to dopadlo

Na sociálních sítích má sice herečka Bára Mottlová (36) řadu snímků v sexy prádélku, ale ve skutečnosti podprsenku zase tak často nenosí. Když jsme ji potkali v horký letní den na letní terase letenské kavárny, vypadalo to, že pod upnutými šaty na špagetová ramínka nemá ani kalhotky.

"Je vedro, tak je vždycky příjemnější jít oblečená na pohodu. Tenhle outfit jsem ukořistila na dovolené v New Yorku, takže jsem ho s radostí vytáhla i tady v Čechách. V těhle šatech jsme našponovaná jak blázen, jsou tak natahovací, že drží to, co mají. Ale většinou prádlo nosím, v mém věku už by to bez toho moc nešlo," vysvětlila.

Jak dopadla její postava po návštěvě Ameriky a fast foodů? Bára Mottlová se ukázala v plavkách

Herečka nedávno oslavila šestatřicáté narozeniny a je víceméně se svojí postavou, včetně bujných přírodních ňader, spokojená. "Nad plastikou zatím nebylo potřeba uvažovat, ale ráda bych děti, aspoň dvě, a po dětech už to asi přijde," myslí si Bára, která v našem videu na konto pevnosti poprsí přidala i vtip. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků