Kylie Jenner

Kylie Jenner Profimedia.cz

Kylie Jenner drsně odpálkovala trolla, který se navážel do jejích přifouknutých rtů

Kylie Jenner (25) se na sociálních sítích obvykle těší pochvalným komentářům, občas se ale najdou i hateři. A těch má mladá miliardářka nejspíš tak akorát plné zuby. Na jeden hejt se totiž rozhodla reagovat na svém účtu na TikToku.

Kylie se podělila o video s kamarádkou Anastasiou 'Stassie' Karanikolaou. Obě mají výrazné líčení a velmi plné rty, jak je u nich ostatně zvykem. A právě ty některým nedaly spát.

@kyliejenner ♬ Favorite - ciara

„Ty rty? Prosím!“ nenechal je jeden takový bez komentáře. „Je to filtr, ale prosím, pokračuj. Vypláču si kvůli tomu v noci oči,“ odpálkovala dotyčného nezvykle drsně Jenner.

Jak je dobře známo, Kylie už roky holduje výplním rtů, kterými řešila svůj komplex. Fanoušci už si na jejich plný tvar zvykli, a i je překvapuje, že to ještě někdo řeší.

„Proč všichni pořád řeší její pusu, vždyť vypadá skvěle,“ podivovali se trollům.

8 slavných žen, které si nechaly přifouknout rty! Tyto celebrity si na přirozenost moc nepotrpí

Kylie šla prvně na výplně už v 17 letech. Dohnal ji k tomu komentář od chlapce, který ji sice pochválil, že dobře líbá, ale vzápětí dodal, že má hrozně malou pusu. To v Kylie nejspíš zůstalo, přiznala, že ze svých úst měla od té doby mindrák.

S úzkými rty se ale rozhodně už nemusí trápit. A co nevyřeší výplně, může dohnat filtry na sociálních sítích, jak jsme se nyní mohli přesvědčit. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků