Pavla Tomicová si zahrála ve Slunečné, kde hrála i její sokyně v lásce.

Pavla Tomicová si zahrála ve Slunečné, kde hrála i její sokyně v lásce. Foto: archiv FTV Prima

Tomicová, Decastelo a další herečky. Smršť rozchodů a nových známostí hvězd Slunečné je jak podle scénáře z telenovely

Co mají společného Eva Decastelo (44), Pavla Tomicová (60), Denisa Nesvačilová (31) a Kristýna Kociánová (37)? Všechny čtyři herečky se moc dobře znají z natáčení seriálu Slunečná. A každá z nich v posledním roce řešila rozchod, nebo naopak nový vztah s někým, kdo byl ještě nedávno zadaný.

Eva Decastelo letos po třinácti letech manželství oznámila rozchod s manželem Reném, jenž byl jedním ze scenáristů Slunečné. Zatímco René už má novou známost, oblíbená moderátorka a herečka je zatím oficiálně nezadaná. Doslova poprask vzbudila informace, že populární herečku Pavlu Tomicovou opustil manžel Ondřej Malý.

Pavlu Tomicovou opustil manžel kvůli mladší herečce. Kolegyně (37) Tomicové ze Slunečné je prý navíc těhotná

Tomicová rozchod, který měl proběhnout už v prosinci, dlouho tajila. Hodně těžké pro ni totiž muselo být zjištění, že si herec našel její kolegyni ze Slunečné Kristýnu Kociánovou, s níž dokonce čeká dítě. Tomicová v průběhu roku výrazně zhubla, na čemž se podepsalo i její trápení.

Potvrzeno: Petr Kolečko a Aneta Vignerová se rozešli. Scenárista randí s Denisou Nesvačilovou

Aby toho nebylo málo, ve Slunečné hrála také Denisa Nesvačilová, která se objeví i v novém seriálu Primy Pálava. Tam přeskočila jiskra mezi ní a režisérem a scenáristou seriálu Petrem Kolečkem (38). Ten byl ale partnerem modelky Anety Vignerové (35), s níž má syna Jiříka (2,5).

Kolečko ale přispěchal s vyjádřením, že jeho zatím čerstvá známost s Nesvačilovou neměla vliv na jeho rozchod s Vignerovou, protože jim to oběma neklapalo již dávno. A samotná Nesvačilová ještě před pár týdny říkala Super.cz, že je single, což se hodně rychle změnilo. I tak ale u protagonistů seriálu Slunečná a později Pálava dochází k zajímavým vztahovým karambolům. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků