Denisa Nesvačilová

Denisa Nesvačilová Herminapress

Po rozpadu manželství Pavly Tomicové je tu další šok. Zrzka ze Slunečné se má vídat s partnerem Anety Vignerové Kolečkem

Poté, co se v pondělí provalilo, že herečce Pavle Tomicové (61) po devatenácti letech manželství přebrala manžela Ondřeje Malého její kamarádka ze seriálu Slunečná Kristýna Kociánová (38), a je s ním dokonce těhotná, přichází další šok. Hvězda seriálu Slunečná Denisa Nesvačilová (32) údajně není tak single, jak Super.cz před dvěma týdny tvrdila.

"Ani teď nemám, kde ho (muže) potkat. Herce nechci, ti jsou fajn kamarádi, ale doma bych herce nechtěla. Kameramana taky ne. Oni všechno vidí, probudit se nenamalovaná vedle kameramana nechceš. A zvukaře taky ne, na to moc mluvím. S produkčním jsem chodila, ale dalšího zajímavého jsem nenašla," řekla Super.cz Nesvačilová s tím, že ani na natáčení tak nemá šanci vztah navázat.

Tahle sexy zrzka ze Slunečné je pořád single. S blbci se žít nedá, radši budu sama, má jasno

Podle informací Extra.cz se ale nově víc než přátelí se scenáristou Petrem Kolečkem (39). Jejich blízký vztah prý začal během letního natáčení seriálu Pálava. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby Kolečko nebyl partnerem modelky Anety Vignerové (35), která s ním vychovává syna Jiříčka.

Druhé dítě se scenáristou Mostu? Krásná modelka se do dalšího rozšiřování rodiny zatím nežene

Blízká přítelkyně páru se pro Super.cz vyjádřila takto: "Aneta a Petr mají už delší dobu problémy, neklape to, a když se potkal s Denisou na natáčení Pálavy, padli si do noty," řekl Super.cz zdroj.

Aneta Vignerová je momentálně u své rodiny v Havířově. A je jasné, že zřejmě prožívá velmi těžké životní chvíle. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků