Robert De Niro

Robert De Niro Profimedia.cz

Herec Robert De Niro strávil celý den na ulici jako bezdomovec. Nikdo ho nepoznal

Robert De Niro (68) se připravuje na roli bezdomovce ve svém novém filmu Being Flynn. Studium role vzal z gruntu a v jednoho bezprizorního muže z ulice se proměnil. Byl přitom tak dokonale maskován, že ho v ulicích Bostonu a útulku pro bezdomovce nikdo nepoznal.

„Strávili jsme opravdu celý den v ubytovně pro bezdomovce Pine Street Inn, kde Nick Flynn, kdo napsal tyto paměti, pracoval. Bylo zajímavé, jak se rychle dokázal vmísit mezi ostatní v tom domku. Měl čepici hluboko staženou přes oči a snažil se hrát, že je nachlazený, tak si dával před tvář ruku. A nevěřili jsme vlastním uším, když někdo v té ubytovně najednou řekl: ‚No, možná by mě mohl hrát Bob De Niro!‘ Ten člověk netušil, že Bob stojí kousek od něj,“ prozradil režisér filmu Paul Weitz.

Jako bezdomovec De Niro strávil několik hodin také v ulicích newyorské finanční čtvrti. „Vybrali jsme různá místa, kde jsme doufali, že lidé budou ignorovat tak slavnou filmovou hvězdu. Tak jsme jeli do finanční čtvrti, kde každý jde do práce a nikdo jiný ho nezajímá, klidně přejdou kohokoli, když jdou za svou prací,“ dodal Weitz. 

Famous


Časová osa článků