Denise Ayverdi

Denise Ayverdi Herminapress

Playmate musela přibrat 8 kilo. Tuk si pak při nebezpečné operaci nechala vpravit do zadku! Takhle teď vypadá s novým pozadím

Playmate a bývalá partnerka Karlose Terminátora Vémoly Denise Ayverdi má za sebou další plastickou operaci. Vnady má číslo 9 a nyní přišlo na řadu pozadí. Rozhodla se nechalt vyplnit svůj zadek.

"Zadek mám vyplněný vlastním tukem. Nechtěla jsem silikon. Nechala jsem si udělat výplň v Turecku, v Istanbulu. Každý třítisící člověk u této operace umírá. Je to hodně nebezpečná operace, ale já jsem o to moc stála, " řekla Super.cz Denise.

Tuk Denise vzali z břicha. "Musela jsem nejdřív přibrat osm kilo, dva měsíce jsem hodně jedla. V lednu jsem pak odletěla na operaci. Už nikdy nebudu mít tuk na břiše, ten je odsátý. Já budu už do smrti přibírat jen do zadku. Mám to teď vyvážené s prsama," prozradila milovnice plastik.

Pamela Anderson si užívala zájem fanoušků: Ani nepostřehla, že ji u toho zradil výstřih

"Už od patnácti let miluju plastiky. Chtěla jsem být Playmate, můj vzor byla Pamela Anderson. Kvůli ní jsem začala s plastikami. Chlapi jsou vyřízení. Momentálně se rozmýšlím, jestli jít do vztahu," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků