Víme, kde budou letos celebrity trávit dovolenou. Podívejte se!

Letošní rok dolehl i na českou populární scénu. Exotická dovolená už omrzela a celebrity začínají obracet pozornost k typičtějším destinacím. Někteří zde hledají větší zábavu, jiní preferují kvalitní služby, ale u většiny už začíná rozhodovat cena. V létě se vám tak může stát, že se na plážích budete cítit jako doma a setkáte se se svým idolem.
Řecko – Kréta

Řecko – Kréta

HOTEL ALEXANDER HOUSE 4* Letovisko: Agia Pelagia Pláž: 150 m od písčito-oblázkové pláže Poloha: Tento komfortní hotel skládající se ze 4 budov se nachází v zátoce Agia Pelagia, pouhých 150 m od pláže a cca 25 km od letiště v Heraklionu. V jeho blízkosti je spousta obchůdků, barů a taveren.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 13 490 Kč včetně DPH
Turecko – Kleopatřina pláž

Turecko – Kleopatřina pláž

TURECKÁ RIVIÉRA - Turecko je země velmi rozmanitá, jak kulturně tak přírodně. Střetávají se zde východní tradice se západní a návštěva této krajiny je nejlepší možností jak poznat přátelskou evropskou atmosféru kombinovanou se šarmem exotické Asie.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 12 890 Kč včetně DPH
Thajsko

Thajsko

Tento oblíbený hotel leží u pobřežní ulice u pláže Jomtien Beach. Skromě vybavený hotel je vhodným místem pro klienty kteří nevyhledávají luxus ale chtějí prožít příjemnou dovolenou v exotickém prostředí živého letoviska Pattaya.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 22 988 Kč včetně DPH
Lyžařské safari

Lyžařské safari

Puy St. Vincent, Residence Puy St. Vincent **/***. Všechny residence jsou v těsné blízkosti vleků a ve vzdálenosti 50-850 m od místního centra s obchody, restauracemi, bary, apod.

Rezervovat
nyní na Dovolena.cz za 5 980 Kč včetně DPH

Časová osa článků