Eva Burešová a Přemek Forejt mají syna.

Eva Burešová a Přemek Forejt mají syna. TV Nova

Přemek Forejt promluvil o novorozeném synkovi: Kdo vybral jeho netradiční jméno?

Šéfkuchař Přemek Forejt (36) a herečka Eva Burešová (29) se před pár dny dočkali prvního společného potomka. Do rodiny, která už čítá dvě starší děti, Evina syna Nathaniela a Přemkovu dceru Stellu, přibyl chlapeček, jemuž rodiče dali velmi netradiční jméno: Tristan William.

Forejt nyní popsal, jak s partnerkou jméno vybírali. „Já si myslím, že je vždy potřeba ten čistý papír nějak hezky nadepsat,“ řekl TN.cz.

Eva Burešová se stala dvojnásobnou maminkou. Potomek dostal hodně neobvyklé jméno

„My jsme věděli s Evičkou, že chceme jméno Tristan, protože se nám strašně líbí, a přidali jsme k tomu i Williama, abychom tak hezky zaoblili to jméno, a vlastně jsme se na tom shodli oba a strašně se nám to líbí,“ popsal Forejt, který se také svěřil s prvními dojmy.

„Přiznám se, že jsem trochu unavený, ale jsem vděčný. Evička je naprostý poklad, je strašně statečná, tak jsem z toho takový šťastný. Je to krásné a nepopsatelné,“ řekl.

Eva Burešová a Přemek Forejt mají syna. Co slavnému páru vzkazují naše další celebrity?

Do širšího diváckého povědomí se Forejt dostal díky pořadu MasterChef, kde spolu s kolegy Radkem Kašpárkem a Janem Punčochářem působí v rolích porotců a hodnotí výkony amatérských kuchařů. Aktuálně na Nově natáčí další řadu kulinářského pořadu Souboj na talíři. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků