A takto vypadá po nekonečné sérii plastických operací.

A takto vypadá po nekonečné sérii plastických operací. Profimedia.cz

Z Kena přeoperovaná Barbie vypadala kdysi jako plachý chlapec. Podívejte se na její tělo bez plastik

Jessica Alves (39) nedávno prošla vysněnou proměnou z muže v ženu. Narodila se jako chlapec Rodrigo, který později zatoužil po tom, vypadat jako postavička Kena. Po sérii plastických operací se mu to vážně povedlo. Jako muž ale nebyl ve svém těle šťastný, a tak podstoupil transformaci v ženu.

Dnes je u něj žena Jessica Alves, jež se snaží vypadat jako Barbie. A nyní také tak trochu jako modelka Bella Hadid. Alves je totiž milovnice plastických operací všeho druhu. Ty, které byly nezbytné, kdy procházela proměnou v ženu, byly samozřejmostí.

Jizvy už se zahojily, tak šup ven! Z Kena přeoperovaná Barbie předvedla svůj obličej po vzoru Belly Hadid. Povedlo se?

Jessica ale i později podstupovala jeden zákrok za druhým a někteří chirurgové už další operace nedoporučovali. Alves má za sebou už téměř 90 zákroků, které stály v přepočtu více než 25 milionů. Jessica si ale stále stojí za tím, že jsou zákroky nutností.

Bývalý Ken si konečně užil sex jako žena: Nyní se chce Jessica Alves stát matkou. Takhle vypadá po operaci žaludku

„Operace byly nutné, protože jsem se narodila jako biologický muž a zákroky byly potřeba kvůli mé proměně v ženu. Jsem velmi silná a odhodlaná a dělám všechno proto, abych byla šťastná. Neznám lepší pocit, než ráno vstát, podívat se do zrcadla a vidět tuto ženu, kterou jsem se stala s pomocí pokrokově uvažujících chirurgů z celého světa,“ řekla nedávno Dailu Mailu Jessica. Jak vypadala v dětství a dospívání coby chlapec se podívejte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků