Madonna

Madonna Profimedia.cz

Madonna oslavila už 64, ale s vyhlazenou tváří vypadá jako holčička: Sdílela unikátní fotku se všemi šesti dětmi!

Popová ikona Madonna (64) v úterý oslavila neuvěřitelné 64. narozeniny a strávila je asi tím nejpříjemnějším možným způsobem - ve společnosti svých dětí. Unikátní momentku z party s popiskem Tanti auguri, což znamená ‚všechno nejlepší‘, sdílela na svém Instagramu. Jedná se přitom o jednu z mála fotografií, kde je zachycena se všemi svými šesti potomky.

Na oslavu vyrazila společně s nimi až na Sicílii, kde trávila téměř celý týden a soudě podle jejích sociálních sítí, jde zpěvačka z jedné oslavy do druhé...

Tohle ale není Britney! Madonna předvedla divokou líbačku se slavnou hudebnicí přímo na pódiu

Nejdřív se Madonna podělila pouze o pár snímků s přáteli a se synem Roccem (22), s nímž měla v minulosti velmi křehký vztah. Rocco dokonce nějaký čas bydlel u svého otce Guye Ritchieho a s maminkou nechtěl být v kontaktu. Jak je vidět, nyní je už mezi nimi vše v nejlepším pořádku.

Děti Madonny na týdnu módy v Paříži: Lourdes sebevědomě bez podprsenky, ale Rocco byl nesvůj

A zatímco maminka si užila večírek po boku svých dětí v černém sexy outfitu s apartním kloboučkem na hlavě, ještě odvážnější byl její šestnáctiletý syn David v černých flitrových zvonových kalhotách doplněných o luxusní kabelku. Nejstarší Lourdes (25) oslnila v modrých šatech, Mercy (16) zvolila zelené maxi šaty a devítiletá dvojčata Estere a Stelle se sladila do černobílých modelů s nápisy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků