Ondřej Palát s manželkou Barborou

Ondřej Palát s manželkou Barborou Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Hokejisté se hodili do gala. Podívejte se na krásky Paláta, Pastrňáka a dalších hvězd

Vyhlášení ankety Zlatá hokejka není jen přehlídkou vynikajících hokejistů, ale i jejich půvabných protějšků. Krásný doprovod měl samozřejmě i vítěz ankety Ondřej Palát (31). Útočník New Jersey Devils vyhrál v prestižní anketě o pouhé čtyři body nad Davidem Pastrňákem (26), jenž ve Zlaté hokejce kraloval posledních pět let.

Palátovi v hledišti tleskala jeho manželka Barbora, kterou si bral před šesti lety a má s ní dceru Adélku. Populární „Pasta“ tak bral po letošním bronzu na mistroství světa pro změnu stříbrnou pozici. Na akci přišel se svou švédskou partnerkou Rebeccou, s níž letos zapařil i na karlovarském filmovém festivalu.

David Pastrňák ukázal ve Varech zatraceně sexy přítelkyni. Půvabné Rebecce se do očí dívat nebudete

„Budou to Vary bary, filmy nestíháme. Vidím to tak do pěti, šesti ráno,“ vtipkoval v červenci se Super.cz Pastrňák, který nezkazí žádnou srandu.

Páté místo ve Zlaté hokejce získal Tomáš Hertl (28) ze San Jose Sharks. I z něj už je ženáč. Před třemi lety se oženil s dlouholetou přítelkyní Anetou. Společně vychovávají syna Tobiase. S protějškem se na slavnostním vyhlášení Zlaté hokejky objevil také útočník Caroliny Hurricanes Martin Nečas (23). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků