Andrea Bezděková

Andrea Bezděková Michaela Feuereislová

Tato kapitola života byla ta nejbolestivější. Andrea Bezděková se poprvé od úmrtí tatínka ozvala fanouškům

Modelka Andrea Bezděková (28) se pomalu, ale jistě vrací zpátky do zajetých kolejí. Po smutné rodinné události, kdy jí zemřel milovaný tatínek Tomáš Bezděk, se kráska stáhla ze sociálních sítí a dopřála si trochu volného času, aby se psychicky alespoň v rámci možností zotavila.

"Tahle kapitola života, kterou jsem v slzách dočetla až do úplného konce, byla ta nejbolestivější a nejzocelující zároveň. Jak řekl jeden moudrý muž… je totiž zákeřně spravedlivá," uvedla Andrea.

Andrea Bezděková trpí jako nikdy předtím. Její milovaný tatínek prohrál boj s vážnou nemocí

Sama naznala, že ztráta otce ji vedla k poznání sebe samé z úplně jiné stránky a taky zjistila, co je v životě opravdu důležité.

"Za tu dobu jsem se o sobě dozvěděla nepřeberné množství nových informací, člověk totiž dostane tu možnost podívat se do sebe a na svět v té nejopravdovější podobě," píše.

Andrea Bezděková přišla o tatínka (✝57). Slova plná podpory od Písařovicové, Mareše a dalších celebrit

Tatínek, se kterým společně sportovali a zažívali krásné chvíle, jí chybí, ale sama modelka se rozhodla, že se začne vracet zpátky do života.

"Pořád je mi smutno, pořád si v nestřežený okamžik popláču, ale už vím, že srdce vážně nehasnou a že taťka v tom mém bude navždy," napsala dojemně Andrea, a zároveň poděkovala fanouškům za podporu. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků