Agáta Hanychová vzala do společnosti sestru Kordulu. Super.cz

Stropnický pro ni skončil: První slova Agáty Hanychové o rozvodu mámy Veroniky Žilkové

Agáta Hanychová (37) se objevila den po soudu mámy Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) ve společnosti. S mladší sestrou Kordulkou si nenechaly ujít párty na střeše klubu v centru Prahy. Právě šestnáctiletá Kordulka byla důvodem soudu, měla se řešit péče o ni. Veronika si přála střídavou péči, Stropnický ji odmítal. Navíc se v den soudu Žilková dozvěděla, že Stropnický podal ráno žádost o rozvod.

Kordula se k rozvodu rodičů vyjádřit nechtěla, je jasné, že i pro ni to je náročné období. Na večírku se ji snažila Agáta rozptýlit. "Dala jsem mámě mé děti, já si vzala její dítě a jsme tady. Užijeme si to, myslím, že teď potřebuje starší ségru," řekla Super.cz Agáta.

Veroniku Žilkovou u soudu o střídavé péči šokoval Martin Stropnický. Nečekaná žádost o rozvod

I pro ni bylo překvapením, že Stropnický podal žádost o rozvod, aniž by to její matce předem řekl. "Byl to šok i pro mě, myslím si, že se to po osmnácti letech nedělá. Je to jedna esemeska," říká rázně Agáta.

Se Stropnickým prý není v kontaktu. "Napsala jsem mu už dřív, teď s ním nejsem v kontaktu tři měsíce. Je jasné, že já budu vždycky stát za mámou. Já se s ním bavit už nechci, pro mě skončil," dodala Agáta. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků