Libor Podmol se představí v hlavní roli ve filmu.

Libor Podmol se představí v hlavní roli ve filmu. Michaela Feuereislová

Mám hodnou ženu, zatím mě nebije. Neslavnější český freestyle motocrossový závodník promluvil o rodině i herecké kariéře

Libor Podmol (38) patří ve světe freestyle motocrossu k hvězdám světové úrovně. V roce 2010 vyhrál dokonce mistrovství světa, v lednu se chystá na Dakar, a aby toho nebylo málo, zahrál si hlavní roli ve filmu Adam a jeho poslední cesta. Na premiéře filmu jsme nemohli chybět a zajímalo nás, jaké má závodník pocity.

Potetovaná kráska Sharlota prozradila, kam vyrazí na svatební cestu: Tahle dovolená bude stát balík

"Jsem plný očekávání, těšíme se na reakce. Dali jsme do toho spoustu energie, peněz i času, a teď se ukáže, jestli to je opravdu dobrý," prozradil Super.cz. Tento projekt je pro Podmola naprosto speciální, jelikož se vůbec poprvé objeví ve hraném filmu a tvůrci slibují opravdu pořádnou dávku emocí.

Film s názvem Adam a jeho poslední cesta je speciální i díky besedám, které proběhnou po promítání filmu v několika českých městech. "Jde o besední show. Já po filmu přijdu převlečený za Adama a mám za úkol říct cca A4 textu. Momentálně, když se spolu bavíme, tak si nepamatuju ani třetí řádek," směje se.

Nejznámější freestylový jezdec, který má i medaili od Zemana: Po nehodě má pořád 37 šroubů v noze

V soukromém životě je Libor spokojený manžel a otec dvou dětí. "Mám hodnou ženu, která mě zatím nebije," říká s humorem závodník a dodává: "Mám dvě zdravé děti a jsem happy. I sportovně je to dobré. V lednu pojedu na Rallye Dakar, takže všechno moje soustředění směřuje k tomu.

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků