Sharlota se chystá splnit si velký sen!

Sharlota se chystá splnit si velký sen! Michaela Feuereislová

Potetovaná kráska Sharlota prozradila, kam vyrazí na svatební cestu: Tahle dovolená bude stát balík

Potetovaná rapperka Sharlota (26) už je dva měsíce vdanou paní, a jak sama říká, není to žádná zásadní změna.

"Je to furt stejný. Vždycky se nad tím pozastavím, když s někým mluvím a chci říct 'můj partner', a vlastně si uvědomím, že je to můj manžel," řekla Super.cz.

První letní veselka je tady. Česká zpěvačka, která je terčem útoků kvůli tetování, se vdala

Sharlota práskla, že její muž Lukas Blakk v manželství malinko zpohodlněl. "Přijde mi, že trošku polevil. Říkala jsem mu: 'Hele, kamaráde, svatba sice dobrý, ale furt se snažíme',“ směje se.

Zatímco si Sharlota zvyká na staronový život s osudovou láskou, Lukas jede v zaběhlých kolejích. "Furt čekám na tu chvíli, kdy můj manžel místo 'moje holka' řekne 'moje manželka'. Ještě to neproběhlo a podle mě ani neproběhne. Já i v devadesáti budu jeho holka," vypráví s nadsázkou.

Nejodvážnější model letošního roku! Žádná česká zpěvačka nebyla takhle odhalená. Jsou to ještě vůbec šaty?

Otevřená byla i ohledně plánů jejich svatební cestu, kterou chystají až na příští rok, a to z důvodu pracovního vytížení. "Květen nebo červen bychom to mohli stihnout," těší se.

Svatební cesta to nebude ledajaká, vydají se objevovat krásy za velkou louži, do USA, které rozhodně nepatří k levným destinacím. "Naše vysněná destinace je projet USA. V rámci těch nejznámějších, nejklasičtějších míst, jako je Los Angeles, Las Vegas. My milujeme filmy, takže se chceme podívat i do studií. To je pro nás velkej sen. Za oceán jsme se spolu za těch osm let zatím nepodívali," prozradila Super.cz. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků