Eva Krejčířová

Eva Krejčířová Foto: Se souhlasem E. Krejčířové

Je to duhová víla! Sexy tanečnice Ondřeje Brzobohatého vystavila ladné křivky v bikinách

Tanečnici Evu Krejčířovou (41) si diváci pamatují ze StarDance, kde vlnila boky po boku hudebníka Ondřeje Brzobohatého (39), sporťáka Míry Bosáka nebo lyžaře Ondřeje Banka, s nímž se protančila až na druhé místo.

Krejčířová se tanci i nadále aktivně věnuje, což se samozřejmě velmi pozitivně projevuje i na její vysportované postavě.

Tu svým fanouškům předvedla v ladných pózách ve Španělsku. Konkrétně v městečku Sitges nedaleko Barcelony. Krejčířová zapózovala v bikinách duhových barev a moc jí to slušelo.

Sexy tanečnice Ondřeje Banka se vrtěla kolem vítěze StarDance na Karlově mostě. Mrkněte na jejich vášeň

Španělsko patří k oblíbeným destinacím sympatické tanečnice, což má svůj důvod. „V minulosti jsem závodila za Španělsko a tady mám domovskou taneční školu a trenéra. Je léto, tak je potřeba to využít naplno a trosku se vzdělávat,“ řekla Super.cz Krejčířová, jež ale kromě dřiny i odpočívá. „Když mám chvilku čas, tak samozřejmě hned běžím na pláž,“ dodala s úsměvem.

Po návratu bude opět v jednom kole. „Čeká mě další víkendový kurz v golfovém resortu Konopiště, který dělám pro holky, co si chtějí zatančit, i když nemají partnera,“ prozradila tanečnice. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků