Adam Mišík Super.cz

Adam Mišík promluvil o svém vztahu s dcerou Ivy Kubelkové. Jak zapadl do rodiny?

Adam Mišík (25) je až po uši zamilovaný do své přítelkyně Natálie Jiráskové (18), tedy do půvabné dcery Ivy Kubelkové (45). Nedávno se vrátili ze společné dovolené v Řecku. Na fotkách ukázali, že mladý pár si lásku opravdu užívá. „Dobrý, alespoň trochu jsem si odpočinul,“ svěřil se skromně oblíbený zpěvák Super.cz.

Takhle si Adam Mišík užíval s půvabnou Natálií u moře: Dceru Ivy Kubelkové v plavkách mu budete závidět

Právě pozornost, kterou si tito dva po oznámení vztahu vykoledovali, Adama lehce zaskočila. „Natálka je krásná, mladá slečna, takže prostě ta pozornost je hlavně kvůli ní,“ zdůraznil během rozhovoru.

Prodělal vážnou operaci srdce: Adam Mišík prozradil, jak se daří jeho otci, hudebníkovi Vladimíru Mišíkovi

Na dovolené v Řecku nechyběla ani Natálčina maminka Iva Kubelková. A jak reagoval Adam, když jsme mu položili otázku, jak ho známá modelka a moderátorka přijala coby přítele její dcery? „To se musíte zeptat jí, já doufám, že dobře. Je to úžasná žena a doufám, že je všechno v pohodě,“ culil se.

To je on! Sexy Iva Kubelková a její muž George Jirásek oslavili 20 let. Takhle si užívali ve vlnách

Další společnou dovolenou zatím neplánují, protože charismatický blonďák má hodně práce. „Já vlastně furt točím, takže do konce roku je to crazy, tak snad příští rok,“ dodal Adam Mišík během rozhovoru.

Diváci ho budou moci brzy vidět v kinech v jeho zatím nejdrsnější roli. Ve snímku Banger, který byl už letos uveden v Karlových Varech, hraje mladíka, který se živí prodejem drog a je posedlý touhou proslavit se jako rapper. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků