Václav Kopta a Simona Vrbická oslaví důležité výročí.

Václav Kopta a Simona Vrbická oslaví důležité výročí. Michaela Feuereislová

Blíží se výjimečné výročí Václava Kopty: Tato žena to s ním táhne už 40 let

Herec Václav Kopta (57) a herečka Simona Vrbická (56) oslaví příští rok skutečné velkolepé jubileum - 40 let společného života. Dvojice vzpomínala na svoje začátky a nutno podotknout, že každý z nich má naprosto odlišnou verzi toho, kdy přeskočila jiskra a zrodila se velká láska, která trvá už téměř 40 let!

Jsou spolu 38 let, z toho 26 let manželé: Václav Kopta a Simona Vrbická popsali své bouřlivé začátky

"Dali jsme se dohromady až po Sněženkách, ve třetím ročníku. Oba dva jsme byli nesmělí. A naše spolužačka mě pozvala k Vaškovi domů na hraní ping-pongu. Dali jsme se dohromady tak, že jsme spolu hráli ping-pong a báli jsme se dívat do očí. Tam ta láska přeskočila,“ vypráví Vrbická. Budete překvapeni, ale jiskra podle Václava Kopty přeskočila úplně jindy.

Z Haliny Pawlowské je blondýnka: Fanoušci mluví o dokonalé proměně

"Já si to pamatuju úplně jinak," vypráví herec. "Já jsem se do tebe zahleděl po jednom dost divokém večírku. Probíral jsem se z mrákot a Simona, která nikdy moc večírkům neholdovala, už tam poklízela. A oknem svítilo ranní slunce na Žižkově. Jí zářily blond vlasy a vypadala jako anděl. Když viděla ty moje ostatky, podívala se na mě a zeptala se: Ahoj Vašku, nechtěl by sis zahrát pexeso? Tam já jsem pochopil, že jsi světlo na konci tunelu a musím toho špatného života zanechat. A vidíš, po čtyřiceti letech se ti to podařilo,“ vylíčil svoji verzi seznámení Václav Kopta. Celý rozhovor uvidíte v úterý v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků