Královští příbuzní na archivním snímku

Královští příbuzní na archivním snímku Profimedia.cz

Harry s Meghan přiletí do Velké Británie: Jak to bude s „usmiřovací schůzkou“ s Williamem a Kate?

Spekulace o tom, že vztahy mezi bratry Williamem (40) a Harrym (38) jsou na bodu mrazu, opět přiživila britská média, když uveřejnila informaci o plánovaném příjezdu mladšího z princů a jeho ženy do Velké Británie. Návštěva by měla proběhnout začátkem září v rámci jejich charitativní iniciativy.

Pár, který přesídlil zřejmě natrvalo do Kalifornie, kde vychovává i děti Archieho a Lilibet, navštíví 5. září v Manchesteru summit One Young World, během jehož zahajovacího ceremoniálu pronese hlavní projev Meghan. Druhý den manželé zamíří na akci do Německa a 8. září pro změnu pronese projev Harry během udílení cen WellChild Awards v Londýně.

Královna pozvala Harryho s Meghan a jejich dětmi do svého sídla ve Skotsku, ti ji ale prý nenavštíví

Přestože budou jen kousek od vévody s vévodkyní z Cambridge, zatím v jejich programu nic nenasvědčuje tomu, že by se s nimi měli vidět v rámci „usmiřovací schůzky“, jak o jejich případném setkání píše britský Daily Mail.

Bratři spolu prý tváří v tvář nemluvili od loňského 1. července, kdy v zahradách Kensingtonského paláce odhalili sochu jejich matky, princezny Diany. Akce se konala k příležitosti 60. výročí jejího narození.

Co to je za prádlo? Bývalá striptérka tvrdí, že vlastní trenky prince Harryho ze skandálního mejdanu

Otázkou nadále zůstává, zda dvojice zavítá za královnou Alžbětou II. (96), která Harryho s Meghan a jejich dětmi zvala již v červenci na její sídlo Balmoral ve Skotsku. Podle všeho by s ní měli strávit nějaký čas, poté co si ji během oslav platinového jubilea užili sotva 15 minut. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků