Kapela ’N Sync

Kapela ’N Sync Profimedia.cz

Kapela 'N Sync nebyla jen o Justinu Timberlakovi. Jak dnes vypadají členové slavného boy bandu?

Zpěváka Justina Timberlaka (41) zná úplně každý. Ještě než se proslavil na sólové dráze a stal se z něj devítinásobný držitel prestižní ceny Grammy, tak začínal v populární chlapecké kapele ’N Sync, která zažila největší úspěchy v 90. letech.

Proslavila se, ač tehdy na poli boybandů patřila k jedničkám skupina Backstreet Boys. Ani ’N Sync se ale nenechali zahanbit. Populární americké uskupení působící v letech 1995 - 2002 prodalo více než 50 miliónů alb, což z něj dodnes dělá osmou nejúspěšnější chlapeckou kapelu všech dob. Známé jsou například jejich hitovky Tearin' Up My Heart, Bye Bye Bye či It's Gonna Be Me.

Tady něžnosti neberou konce: Jessica Biel předvedla dokonalé pozadí v bikinách. Justin Timberlake je z ní i po 15 letech paf!

Kapela fungovala ve složení Justin Timberlake, Lance Bass (43), Joey Fatone (45), Chris Kirkpatrick (50) a JC Chasez (46). Nikdo z kluků sice nedosáhl slávy Justina Timberlakea, ale v šoubyznysu zůstali všichni.

Představujeme Back-SYNC! Fešáci ze slavných boy bandů hodili rivalitu za hlavu a začali vystupovat společně

JC působí jako skladatel a producent, Lance Bass se vrhl na moderátorkou televizní dráhu a Chris Kirkpatrick dabuje dětské filmy a nadále se věnuje muzice. Také Joey Fatone stále tíhne k hudbě a sem tam je k vidění na koncertním pódiu, ale zároveň si otevřel i restauraci a působí tak mimo svůj původní obor. Jak moc se hezounci ze slavné chlapecké kapely změnili, si prohlédněte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků