Tereza Bebarová s partnerem Ivanem

Tereza Bebarová s partnerem Ivanem Foto: Se svolením Terezy Bebarové

Tereza Bebarová oslavila kouzelné výročí: S tímto mužem je už 30 let!

Moderátorka oblíbené soutěže Peče celá země Tereza Bebarová (47) prožívá velkou životní událost. Se svým partnerem Ivanem Kotmelem oslavili 30. výročí vztahu. Svoji zatím nejsou, ale v partnerství jim to evidentně klape jako hodinky. Tereza prozradila rady, jak si vybudovat zdravý vztah.

"Lidi se často diví, že jsme spolu tak dlouho a ptají se: 'Máte na to recept?' Nemáme," prozradila herečka a dabérka. Ovšem několik roky prověřených tipů přeci jen prozradila.

Dokonalý pohled na Terezu Bebarovou v plavkách. Po dvou dětech má výstavní figuru

"Navzájem se dostatečně proklepněte, ať víte, s kým máte tu čest. Je jedno hezké ruské přísloví, že partneři spolu mají pojíst tři kopky soli, a když to zvládnou, měl by vztah vydržet v časech dobrých i zlých," napsala.

Zmínila i fakt, že vztah je volba, že si partneři nelžou, smějí se spolu a mají společné zájmy. "Nikdo nikoho nenutí, nevydírá, nedrží." Do výčtu uvedla i to, že když má spolu dvojice děti, i to je velký závazek, a že i krize může být ku prospěchu. "Krize nebo hádka může být i cestou k pevnějšímu vztahu a lepší komunikaci," míní oblíbená česká herečka.

Tereza Bebarová roky v létě jezdila na jedno místo v Chorvatsku. S tím je teď konec

Žádné velké oslavy dvojice neplánuje, spolu je jim dobře pořád. "My obrazně slavíme pořád, i když zrovna výročí nemáme," prozradila Super.cz Bebarová. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků