Veronika Kašáková už je vdanou paní.

Veronika Kašáková už je vdanou paní. Michaela Feuereislová

Po devíti letech vztahu konečně veselka. Misska, která vyrůstala v dětském domově, se vdala

Modelka a misska Veronika Kašáková (32) se vdala za svého dlouholetého partnera Milana. Veselka, kterou s přítelem plánovali od loňského listopadu, se konala ve Skanzenu Stará Ves v chomutovském zooparku, píše Blesk.

Veronika Kašáková je finalistkou České Miss 2014. Milana Sovadinu si vzala po devítiletém vztahu, mají spolu syna Matyáše (1,5). Kráska, jež vyrůstala v dětském domově, neměla s Milanem vždy na růžích ustláno. Vdávat se měla už jednou, ale ze svatby před třemi lety nakonec sešlo.

Dobrý den, bradavka ven: Veronika Kašáková neuhlídala model, pod kterým byla naostro

Kašáková si dala s přítelem pauzu a odletěla na měsíc na Havaj, kde se učila anglicky. „Neumím lhát v tom, že je všechno super, že jsme šťastní, když to pravda není. Jsme u sebe, ale netuším, co bude,“ řekla tehdy Super.cz Veronika s tím, že řeší spíše problém sama se sebou.

Veronika Kašáková se před svatbou ztrácí před očima: Hubne kvůli focení v bikinách

„Přišli jsme na nějakou křižovatku, kterou řeším. Plánuju cestu sama se sebou, odletím někam daleko. Učešu si myšlenky, pak budu zase třeba plánovat. Procházím vnitřní transformací z dítěte k ženě. Jde víc o mě než o něj,“ vysvětlovala před lety. A jak je vidět, nakonec se všechno urovnalo, s partnerem přivítali na světě potomka a nyní už jsou z nich manželé. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků