Jessica Chastain a Oscar Isaac

Jessica Chastain a Oscar Isaac Profimedia.cz

Přivoněl jí k paži a políbil ji. Záběry slavných herců se staly virální, vysvětlení mate

Při pózování hereckých kolegů Jessiky Chastain (45) a Oscara Isaaca (43) na červeném koberci loňského benátského filmového festivalu, kde propagovali snímek Scény z manželského života, došlo k momentu, který se okamžitě stal virální. Isaac se na Chastain podmanivě podíval a poté jí přivoněl k paži, kterou políbil.

Ačkoli oba svorně uvedli, že mezi nimi panují jen a pouze přátelské a kolegiální vztahy, fanoušci byli z gesta u vytržení a okamžitě je začali sdílet po sociálních sítích. Také v několika následujících rozhovorech došla na moment řeč.

Tyto úspěšné herečky si lidé pletou už od školy. Jejich podoba zmátla i rodiče. Vy je rozeznáte?

„Všichni jsme byli až příliš dlouho zavření doma. Když se video stalo virální, pomyslela jsem si, že lidé zkrátka potřebují vidět jiné lidi se dotýkat a držet se. A proto by také měli vidět film Scény z manželského života,“ uvedla herečka loni v pořadu Today.

Její kolega nyní přišel s jiným vysvětlením, poněkud matoucím. Sebe a Chastain přirovnal k ploštěncům.

Všichni stejně umřeme: Brad Pitt zdůvodnil, proč na nedávnou premiéru vynesl sukni, a fanoušci nechápou

„Můžete je rozřezat na kousky a stejně vyrostou znovu. Jsou svým způsobem nesmrtelní a pracují na buněčné úrovni, kde spolu buňky komunikují a domlouvají se. (...) Stejně tak Jessica a já spolu mluvíme. Jsme jako malí ploštěnci,“ řekl herec v The Jess Cagle Show. „Možná bychom k domluvě měli používat více lidské řeči místo toho, abychom si čichali k podpaží a dělali podobné věci,“ dodal v žertu.

Fanoušci mohli Isaaca vidět také ve filmech Duna, Big Gold Brick nebo v sérii Moon Knight, v přípravě je pak thriller London na motivy příběhu Jo Nesba nebo drama Francis and the Godfather, v němž herec ztvární režiséra slavného Kmotra. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků