Roztomilou Sophii si vybrala Jennifer Aniston a Justin Theroux v útulku.

Roztomilou Sophii si vybrala Jennifer Aniston a Justin Theroux v útulku. Profimedia.cz

Jennifer Aniston si v útulku vybrala tohle kouzelné štěňátko, strakatého křížence pitbulla

Paničkou tohoto rozkošného pejska se tento týden stala herečka Jennifer Aniston (51). Vybrala si jej spolu s partnerem Justinem Therouxem v psím útulku a jak sama přiznala, byla to pro ni Sophiina volba. Stejnojmenný román Williama Styrona, po kterém Jennifer fenku pojmenovala, pojednává o matce, která si musela během války vybrat mezi svými dvěma dětmi, jaké z nich si nechá a které pošle do nacistického koncentračního tábora.

Hvězda seriálu Přátelé uvedla: „Byli jsme v útulku tři hodiny a vybírali z několika štěňátek, to je důvod, proč jsme ji pojmenovali Sophie, protože to bylo jako Sophiina volba. Plakala jsem, bylo to těžké.“

Jennifer si vybírala z velkého boxu celkem z deseti psích drobečků, o kterých jí řekl její kamarád. „Zůstali tam v krabici před útulkem, bylo to opravdu srdcervoucí, když jsme odjížděli,“ přiblížila nelehkou situaci Jennifer.

V pořadu Tonigh Show Jaye Lena Aniston ještě dodala: „Sophie přišla přímo k nám. To byl hlavní signál, proč jsme si vzali zrovna ji,“ dodala. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků