Jana Stryková promluvila o synu Jáchymovi.

Jana Stryková promluvila o synu Jáchymovi. Foto: archiv FTV Prima

Jana Stryková svého nástupce mít nebude: Máma má blbou práci, říká o herectví její syn

Herečka Jana Stryková (43) oplývá talentem. Hraje v Národním divadle, ve Studiu 2 a v nespočtu českých filmů a seriálů. Je proto vcelku logické, že si řada lidí přeje, aby její syn Jáchym (8) následoval slavnou maminku.

Milovnice psů Jana Stryková: Její domácí mazlíček ji dostával do hodně trapných situací

V tomto případě to tak ovšem zřejmě nebude. Její syn dokonce jednou pronesl, že má jeho máma „blbou práci“. "Ano, ano. Myslím, že to je hlavně kvůli tomu, že nejsem doma, protože moje práce je hodně nepravidelná. Úplně si neuvědomuje, že potom zase hodně doma jsem," usmívá se herečka a přiznává, že herec z malého Jáchyma asi opravdu nebude.

"Na natáčení ho s sebou neberu, byl se jednou podívat v divadle, ale to ho příliš nebavilo. On divadlo nemá rád, připadá mu to málo akční a příliš dlouhé," prozradila Super.cz.

Herečka, kterou budete vídat na televizních obrazovkách v seriálu Dobré zprávy, se nám i pochlubila, že si letos užila opravdu volné léto.

Olga Matušková se dojemně rozpovídala o své nedávné veselce. Manžela jí z nebe vybral sám Waldemar Matuška

Šťastná rodina, kterou kromě Jany a Jáchyma, tvoří také partner herečky, vnuk Waldemara Matušky (✝76) Matěj, si užívala výlety po Česku a navštívila Chorvatsko. "Taková klasická česká dovolená," směje se kráska s uhrančivýma očima. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků