Eva Burešová

Eva Burešová FTV Prima

Porod Evy Burešové se blíží! Herečka už skoro nemůže chodit

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (29) už to má za pár. Kráska se po delší době ohlásila svým fanouškům a přiznala, že už ji těhotenství zmáhá. "Když chcete v posledních dnech ještě chodit do obchodu," napsala Eva k fotce, kde mezi nákupy odpočívá.

Už to nebude dlouho trvat a Eva Burešová porodí své druhé dítě, které čeká se svým milovaným partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35). Prvního syna Nathaniela (5) má z předešlého vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným. Ten dal ovšem přednost kariéře a z vysněné pohádky se pro Evu stala noční můra, kdy musela krátce porodu zvládnout bolestivý rozchod i péči od dítě.

Krásná Eva Burešová se pochlubila narozeninovou fotkou v bikinách s pořádným bříškem!

Evě potom do cesty přišel hvězdný šéfkuchař Přemek Forejt, kterého znáte z kuchařské show MasterChef, a společně si vybudovali vlastní hnízdečko lásky. Oba úspěšně postupují ve svých kariérách, oba vychovávají děti z předchozích vztahů. Přemek má dceru Stellu.

Herečka nechala na poslední chvíli nákupy a fanouškům se svěřila, že to není jen tak. "Více sedím všude možně, než nakupuju. Bolavým zádům, nohám, VŠEMU, zdar!" napsala. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků