Olivia Wilde

Olivia Wilde Profimedia.cz

Právní dokumenty od bývalého jí předali ve chvíli, kdy stála na jevišti před fanoušky. Herečka začala tvrdě jednat

Čtyři měsíce poté, co Olivii Wilde předali obálku s dokumenty ohledně opatrovnictví dětí, a to přímo ve chvíli, kdy před fanoušky na pódiu prezentovala svůj nový film, začala herečka jednat. Bývalého snoubence Jasona Sudeikise obvinila z toho, že se ji úmyslně snažil zesměšnit.

Podle Daily Mailu Wilde podala oficiální žádost o zamítnutí Sudeikisova návrhu o opatrovnictví jejich dětí, v níž měla zmínit i hercovu „agresivní“ taktiku doručení dokumentů.

Konec po 13 letech. Manželka hvězdy Stmívání podala žádost o rozvod

„Jasonův zřejmý záměr byl profesionálně mě ztrapnit. Posunout náš osobní konflikt do veřejného prostoru tímto způsobem je extrémně v rozporu s tím, co je v nejlepším zájmu našich dětí,“ citují z dokumentu zahraniční média, která mají hereččinu žádost k dispozici.

Sudeikis už dříve uvedl, že nebylo jeho záměrem, aby Wilde papíry předali v tak nevhodnou chvíli. Požadoval prý, aby se tak stalo na letišti nebo v hotelu. „Nechtěl jsem jen, aby k tomu došlo v domě Oliviina současného přítele, protože by u toho mohli být Otis a Daisy (děti slavného páru - pozn.),“ řekl s tím, že toho, k čemu došlo, velmi lituje.

Z rezidence do „překvapivě normálního“ domu: Tady našel útočiště nový hvězdný pár Harry Styles a Olivia Wilde

Hereččiným současným partnerem je zpěvák Harry Styles.

Wilde a Sudeikis spolu začali randit v listopadu 2011, v lednu 2013 se zasnoubili. Rozchod vyšel najevo v listopadu 2020, to už však byli několik měsíců od sebe. Mají spolu osmiletého syna Otise a šestiletou dceru Daisy. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků