Ella Toone

Ella Toone Profimedia.cz

Vstřelila gól ve finále Eura, teď si užívá po boku přítele. Sexy fotbalistka se v plavkách sluní na Ibize

Anglická fotbalistka Ella Toone si užívá zaslouženou dovolenou na španělské Ibize. Dvaadvacetiletá fotbalistka nedávno svým gólem pomohla k výhře Anglie ve finále ženského fotbalového šampionátu Euro 2022.

Finále ve Wembley sledovalo téměř 90 tisíc nadšených fanoušků, kteří slavili výhru nad odvěkým rivalem z Německa. Pro útočnici Manchesteru United se jednalo o dosavadní největší úspěch v kariéře.

Italští Beckhamovi se po sedmnácti letech rozvádějí: Fotbalista Totti si prý našel milenku

Po bujarých oslavách si konečně našla čas na zasloužené volno. Fotografové ji zvěčnili, jak si společně s přítelem užívají pohodu u moře. Slavnou fotbalistku tak mají fanoušci možnost vidět jinak než ve fotbalovém dresu.

Krásná Miss s každým okem jiným je těhotná! V 5. měsíci se pochlubila bříškem. Otcem je fotbalová hvězda

Toone randí s fotbalistou Joem Bunneyem který naposledy hrál za tým z nižších soutěží Warrington Rylands. Osmadvacetiletý obránce je prý nejhlasitější fanoušek úspěšné fotbalistky, kterou poznal v Manchesteru díky společným přátelům.

„Ti, kteří je znají, si myslí, že jsou dokonalým párem. Joe je jejím největším fanouškem a nemohl být pyšnější, když ji sledoval, jak nad hlavu zvedá trofej za vítězství na Euro,“ řekl The Sun kamarád sympatického páru, který si prý jinak soukromí střeží jako oko v hlavě. Tentokrát se ale na Ibize odvázali a přítomné fotografy vůbec neřešili. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků