Scarlett Johansson si užívala v letovisku The Hamptons.

Scarlett Johansson si užívala v letovisku The Hamptons. Profimedia.cz

Vnadná Scarlett Johansson zářila v červených bikinách, zatímco její manžel zkoušel hydrofoil

Jak jinak než na luxusní jachtě si mohla užívat dovolenou jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček Scarlett Johansson (37). Ta kupodivu nezavítala do Evropy jako většina jejích kolegů, ale s manželem Colinem Jostem vyrazili do vyhlášeného přímořského letoviska na Long Islandu The Hamptons.

O Scarlett Johansson se šuškalo, že měla sex ve výtahu se slavným kolegou: Jak se nyní k drbům postavila?

Manželé se ale rozhodně jen neváleli a nepopíjeli na palubě, nýbrž se kromě plavání a potápění v moři střídali na vodním skútru, a Colin dokonce zkoušel takzvaný hydrofoil surfing, tedy ‚surf s křídly‘, díky nimž se létá nad hladinou. Tato mimořádně zábavná aktivita sice čtyřicetiletému komikovi a scenáristovi zpočátku moc nešla, ale nakonec přišel, jak na to, a na prkně se udržel docela dlouho.

Scarlett Johansson je podruhé maminkou. Hereččin manžel prozradil pohlaví i jméno miminka

Hvězda filmů Zaříkávač koní, Ztraceno v překladu, Černá Dahlia či ze série Marvelovek se po několika nevydařených vztazích s Joshem Hartnettem, Ryanem Reynoldsem, Seanem Pennem a Romainem Dauriacem koncem roku 2017 sblížila s Colinem Jostem. Ten je mimo jiné tvůrcem pořadu Saturday Night Live. O necelé dva roky později se zasnoubili a v říjnu 2020 se vzali. Loni v srpnu se jim narodil syn Cosmo. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků